ASKfm Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

07.03.2018
9
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
ASKfm Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

Askfm Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Askfm Hesap açmamıyorum nasıl açılır? Askfm hesap nasıl açabilirim? Askfm hesap oluşturma, Askfm hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? Askfm üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim? Askfm profil açma, Askfm Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır?

ASKfm Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

Ask.fm sanal olarak soru – cevap yapabileceğiniz bir platformdur. Yani istediğiniz, istemediğiniz, tanıdığınız, tanımadığınız her kişi size bu uygulama üzerinden soru sorabilir. 2010 yılında kurulan ask.fm , günümüzde yaklaşık olarak 170 milyon kullanıcı sayısına sahiptir.

ASKfm hesabı açabilmek için bilgisayardan yada mobil cihaz üzerinden boş bir internet sayfası açarak arama motoruna ASKfm Kaydol yazarak aratma yapıp ilerliyoruz.
askfm-hesap-olusturma

ASKfm Kaydol yazıp aratma yaptıktan sonra sayfanın en üstünde yer alan ve resimde de görüldüğü üzere Sign up | ASKfm sayfasına giriş yapıp devam ediyoruz.

askfm-kaydol

Sign up | ASKfm sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölümde kaydol ekranı gelecektir. Eğer facebook, instagram, twitter ve Vkontakte (VK) hesaplarınız varsa bu hesaplar üzerinden ile kayıt olun bölümünün alt kısmından  kayıt olabiliyorsunuz. Bu hesapları kullanarak kayıt olmak istemiyorsanız yada bu paylaşım sitelerinde üyeliğiniz yoksa alt kısımdaki adımları uygulamamız gerekecektir. Email bölümüne aktif kullandığınız herhangi bir hesaba kayıtlı olmayan e-posta adresi yazıyorsunuz. Full name (ad soyad)  bölümüne isim soyisminizi yazıp ilerliyoruz. Username (kullanıcı adı) bölümüne hesap üzerinde kullanmak istediğiniz kullanıcı adını belirleyip devam ediyoruz. Password (şifre) kısmına askfm hesabınızda kullanmak istediğiniz bir şifre belirliyorsunuz. Doğum günü  kısmında yer alan  gün, ay, yıl  doğum tarihinizi eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Alt kısmında yer alan Cinsiyet ve Dil seçeneklerinizi dolduruyorsunuz. kayıt olma kısmında küçük yazıyla Kaydolarak, Şartlar ve Gizlilik ilkelerimizi kabul etmiş olursunuz  kısmı üzerinden kullanım koşulları, ne yapmanız gerektiği ve topluluk standartları veri ilkeleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Son işlem olarak Kayıt olmak butonuna basıp Askfm hesabınızı oluşturuyorsunuz.askfm-hesap-acmaBütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip askfm hesabınızı açtıktan sonra soru – cevap yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.