Facebook E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası

26.01.2018
45
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Facebook E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası

Facebook E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta Hatası nasıl çözülür? Facebook e-posta kaydetme problemi nasıl çözülür? Facebook hesabıma e-posta adresi ekleme sorunu nasıl giderilir? Facebook e-posta adresi zaten kullanılmakta problemi nasıl çözülür? Facebook e-mail adresi ekleme sorunu nasıl giderilir?

Facebook’a yeni kaydolmak istediğinizde veya var olan mevcut hesabınıza e-posta adresi eklemek istediğinizde, e-posta adresi zaten kullanılmakta hatası alıyorsanız eğer yapılması gereken işlem bu e-posta adresi sizin aracılığınız ile kaydedilmediyse eğer bu durumu Facebook yardım merkezine bildirmek olacaktır. Yaşanılan bu problemi sadece yeni Facebook hesabı oluştururken veya Facebook hesabınıza e-posta adresi eklemek istediğiniz de görebilirsiniz.

E-posta adresi zaten kullanılmakta sorununu Facebook yardım merkezine gönderebilmek için BURAYA TIKLAYIN! ( Not: Linke ulaşamıyorsanız eğer yapmanız gereken işlem aşağıdaki resimde bulunan linki bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden bir internet tarayıcısı açarak adres satırına yazıp giriş yapmaktır.)

1-mail-adresi-zaten-kullailmakta

Sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza E-posta Adresi Zaten Kullanılmakta sayfası açılacaktır. Bu sayfa üzerinden yaşadığınız problemle ilgili ilerleyebilmeniz için yapacağınız işlem, aşağıda bulunan seçeneklerden üçüncü sırada yer alan E-pota adresim zaten kullanımda olduğundan, bir hesaba kaydolamıyorum. seçeneğini işaretleyip açılacak olan form üzerinden devam etmektir.

2-e-posta-adresi-zaten-kullanilmakta-hatasi

E-posta adresim zaten kullanımda olduğundan, bir hesaba kaydolamıyorum. seçeneğini işaretledikten sonra seçim yaptığınız bölümün hemen üzerinde sorun yaşadığınız e-posta adresinin tam ismi istenecektir. Hangi e-posta adresiyle ilgili sorun yaşıyorsunuz? bölümüne sorun yaşanılan bu e-postayı yazarak, hemen iki altında bulunan Lütfen sorunu açıklayın bölümüne kısaca ” E-posta adresi zaten kullanılmakta hatası alıyorum. Konuyla alakalı ilgilenmenizi rica ederim.” gibi bir yazı yazabilirsiniz.

3-e-posta-adresi-kullanilmakta

Yaşadığınız sorunu yazdıktan sonra hemen altında bulunan Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız bölümüne kimlik bilgilerinizi birebir yazmanız gerekiyor. Bu bilgileri de yazdıktan sonra hemen altında bulunan Doğum tarihiniz bölümüne yine kimlik üzerinde bulunan doğum tarihinizi yazarak sayfanın en altında bulunan Lütfen Koşullarımızı kabul ettiğinizi onaylayın bölümüne Kabul Ediyorum ibaresini onaylayarak sayfanın sağ en altında yer alan Gönder butonuna basıp gerekli formu Facebook Yardım Merkezine gönderiyoruz.

Göndermiş olduğunuz form Facebook Yardım Merkezi, tarafından incelendikten sonra yazmış olduğunuz bilgiler ile hesap bilgileriniz veya tespit edilen mail adresindeki hesap bilgileri kontrol edilerek tarafınıza en geç bir hafta içerisinde mail yoluyla geri dönüş sağlayacaktır.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Arif GÜMÜŞ dedi ki:

  Facebook şifremi unuttum. aynı zamanda e-Mail hesabıma da giriş yapamıyordum. Mail hesabıma giriş yapıyorum ancak mailler hesabıma gelmiyor.
  Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Erbay dedi ki:

   Merhaba,

   Konuyla alakalı olarak Facebook Şifre Sıfırlama Kodu Gelmiyor makalemize göz atarak probleminizi çözebilirsiniz.