Facebook Geçersiz Bağlantı Hatası[ÇÖZÜLDÜ]

03.04.2018
47
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Facebook Geçersiz Bağlantı Hatası[ÇÖZÜLDÜ]

Facebook Geçersiz Bağlantı Hatası[ÇÖZÜLDÜ] problemi nasıl giderilir? Facebook geçersiz bağlantı veya geçersiz kod sorunu nasıl çözülür? Facebook kullandığın bağlantı geçersiz uyarısı nasıl giderilir? Facebook şifre yenileme e-postası gönderildiği takdirde sorun yaşanıyor, nasıl çözülür? Facebook şifre yenileme e-postası gönderilmiyor çözümü nedir?

Facebook’da güncel olarak yaşanan problemlerden biri ise Geçersiz Bağlantı / Geçersiz Onay Kodu problemidir. Facebook hesabının şifresi unutulduğunda veya şifreyi yenilemek istediğinizde Facebook hesabınıza kayıtlı olan mail adresine giriş yapabildiğiniz takdirde şifre yenileme e-postası göndermek istediğinizde gelen kodu yazdıktan sonra veya hotmail hesabımı kullan diyerek devam etmek istediğinizde Geçersiz Bağlantı hatası alabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olan cep telefon numarasına şifre sıfırlama kodu göndermek istediğinizde yine aynı şekilde gelen kodu giriş yaparak devam etmek istediğinizde Geçersiz Kod hatası alarak Facebook hesabına giriş yapamayabilirsiniz.

Facebook şifre yenileme sayfasına giriş yaptıktan sonra yan sekmede mail adresinizin gelen kutusunu açarak Facebook sayfası üzerinden Hotmail hesabımı kullan diyerek, veya şifremi yenilemek için bana e-posta gönder seçeneğini kullanarak şifre yenileme işlemini deneyebilirsiniz.

facebook-gecersiz-kod-sorunu

Hotmail hesabımı kullan seçeneği üzerinden veya kayıtlı olan mail adresine kod gönderdikten sonra, gelen kodu giriş yaparak devam butonuna bastığınız takdirde Geçersiz Bağlantı veya Geçersiz Kod hatası ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook hesabınıza kayıtlı olan cep telefon numarasına şifre sıfırlama kodu göndererek, gelen kodu giriş yapıp devam butonuna tıkladığınızda aynı hatayı alabilirsiniz.

facebook-eposta-sifre-yenileme-sorunu

Facebook’da şuanda yaşanmakta olan Geçersiz Bağlantı veya Geçersiz Kod hatası ile alakalı Facebook Yardım Merkezi’ne destek isteği formu göndererek probleminizi bir kaç gün içerisinde çözebilirsiniz. Konuyla alakalı aşağıdaki resimde belirtildiği gibi ilgili formu doldurarak Facebook yardım ekiplerine sorunu ilettiğiniz takdirde bu sorun incelenerek geri dönüşü sağlanacaktır. Facebook Yardım Merkezi’ne ilgili formu gönderebilmek için BURAYA TIKLAYIN! 

facebook-kullandigin-baglanti-gecersiz

Açılan sayfada İletişim e-posta adresi bölümüne aktif olarak kullandığınız mail adresini yazarak hemen altında bulunan sorunun açıklaması bölümüne yaşadığınız problemin açıklamasını detaylı bir şekilde belirtip, formun hemen altında yer alan Ekran Görüntüsü bölümüne ise yaşadığınız sorunun ekran resmini, cep telefonu veya bilgisayar üzerinden alarak Dosyaları seç bölümüne tıklayıp yükledikten sonra sayfanın sağ en altında yer alan Gönder butonu ile gerekli formu Facebook Yardım Merkezi’ne gönderebilirsiniz. Formu gönderdikten sonra Facebook Yardım Merkezi yaşadığınız problemi inceleyerek forma yazmış olduğunuz mail adresine en geç 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Ayhan dedi ki:

    Hesabım kapatıldı hesabımı geri istiyorum.

  2. Ömer dedi ki:

    Allah rızası için bana hesabımı geri verin yılların emeyi var 10 yıldan beri video fotoğraf herşeyin bunun içinde lütfen bana yardımcı olun