Flickr Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

23.03.2018
29
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Flickr Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

Flickr Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Flickr Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır? Flickr Hesap açma, Flickr hesap açamıyorum nasıl açabilirim? Flickr profil açma, Flickr hesap nasıl açabilirim? Flickr hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? Flickr üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim?

Flickr Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

Flickr Yahoo şirketine ait olan bir fotoğraf paylaşım sosyal medya platformudur. Flickr Kurulduğu ilk zamanlarda bu zamana kadar video paylaşımı geçekleştiren Flickr 2008 yılından itibaren bu özelliği etkin duruma getirmeye izin vermiştir. Özellikle bloggerların fotoğraf deposu haline gelen bu sosyal medya ağı , günümüzde yaklaşık olarak 125 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

Flickr hesabı oluşturmak için bilgisayarınızdan, tabletinizden yada mobil cihazınızdan boş bir internet sayfası açarak arama moturuna Flickr yazarak aratma yapıp ilerliyoruz.


flickr-hesap-giris-yapamiyorum

Flickr yazıp aratma yaptıktan sonra açılan sayfanın en üst kısmında yer alan ve resimde de görüldüğü gibi Flickr: Find your inspiration sayfasına tıklayıp giriş yapıp devam ediyoruz.

flickr-hesap-kisisel hesap-acma

Flickr: Find your inspiration sayfasına giriş yaptıktan sonra  İlhamınızı bulun başlığı altında yer alan Kaydol seçeneğine tıklayarak flickr kaydolma ve bilgilerinizin girişinin yapılacağı ekranı açıyoruz. Eğer ekrandaki bilgiler ingilizce ise türkçe diline çevirerek ilerleyebilirsiniz.

flickr-hesap-olusturma

Kaydol sayfasını açtıktan sonra Ad bölümüne isminizi Soyad bölümüne soyisminizi eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra  Geçerli e-posta adresiniz bölümüne aktif kullandığınız herhangi bir hesaba kayıtlı olmayan e-posta adresi yazıyorsunuz. Eğer kullanış olduğunuz e-posta adresiniz bulunmuyorsa  hemen alt kısımda Yeni bir Yahoo ve-posta adresi oluşturmak istiyorum  başlığına tıklayarak  yeni bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Geçerli e-posta adresiniz bölümünü doldurduktan sonra Parola bölümüne  flickr hesabınız da kullanmak istediğiniz bir şifre belirliyorsunuz.  Parola belirledikten sonra  Doğum tarihinizi Ay, Gün ve Yıl şeklinde  bilgilerinizi girerek ilerliyoruz. Tüm alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sayfanın ve kayıt formunun altında yer alan Devam butonuna basarak Filckr hesabınızı oluşturmak için bütün işlemleri tamamlıyoruz. (Not: kayıt olma kısmında küçük yazıyla ‘Devam’ seçeneğine tıkladığınızda, Koşullar ve Gizlilik Politikasını kabul edersiniz kısmı üzerinden kullanım koşulları, ne yapmanız gerektiği ve topluluk standartları veri ilkeleri hakkında detaylı bilgilere ulaşıp bilgi edinebilirsiniz.)

flickr-hesap-acmaBütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip Flickr sosyal medya ağını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.