İnstagram Hesap Oluşturma (Görsel Anlatım)

02.03.2018
16
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
İnstagram Hesap Oluşturma (Görsel Anlatım)

İnstagram Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır? İnstagram Hesap açma, İnstagram Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? İnstagram profil açma, İnstagram hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? İnstagram hesap oluşturma, İnstagram üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim? İnstagram hesap nasıl açabilirim?

İnstagram Hesap Oluşturma (Görsel Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

İnstagram ücretsiz fotoğraf ve video paylaşmamızı sağlayan sosyal medya ağıdır. 2010 yılının ekim ayında kurulan instagram  2012 yılı itibariyle  Facebook tarafından satın alınmıştır. İnstagram üzerinden fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz şekilde ve verilen tema , efektler ile birlikte  takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Günümüzdeki instagram üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

İnstagram hesabı açabilmek için bilgisayardan yada mobil cihaz üzerinden boş bir internet sayfası açarak arama moturuna instagram yazarak aratma yapıp ilerliyoruz.instagram-hesap-olusturma

İnstagram yazıp arama yaptıktan sonra sayfanın en üstünde yer alan ve resimde görüldüğü gibi İnstagram sayfasına giriş yapıp devam ediyoruz.

instagram hesap-acma

 

İnstagram sayfasına giriş yaptıktan sonra bu kısımda eğer facebook hesabınız varsa Facebook İle Giriş Yap bölümüne dokunup ilerleme yapabilirsiniz. Hemen altında yer alan bölümde Cep Telefonu Numarası veya E-posta bölümüne  aktif kullandığınız herhangi bir hesaba kayıtlı olmayan cep telefon numarasını veya yine bu bölüm üzerinden  aynı şekilde herhangi bir hesaba kayıtlı olmayan bir e-posta adresi yazarak ilerliyoruz. Adı Soyadı  bölümüne ise isim soyisminizi yazarak devam ediyoruz. (Not: nüfus cüzdanında yazan isim soyisimle aynı olacak şekilde yapmanız gerekmekte ). Kullanıcı adı bölümüne ise instagram üzerinde kullanmak istediğiniz kullanıcı adını  türkçe karakter kullanmadan belirleyip bu kısmınıda eksiksiz bir şekilde geçiyoruz. Şifre  bölümüne en az 6 karakter olacak  şekilde  bir şifre belirleyip instagrama kaydolmak için bütün bölümleri tamamlıyoruz. Son işlem olarak sayfanın hemen altında yer alan Kaydol kısmına tıklayıp instagram hesap oluşturma işlemini tamamlıyoruz. Kaydol kısmının altında yer alan Kaydolarak, Koşullarımızı ve Gizlilik İlkelerimizi kabul etmiş olursunuz bölümünden de instagram üzerinden topluluk standartları ve veri ilkeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

instagram-kisisel-profil-olusturma

Bütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip hesabınızı açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.