Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

16.05.2020
42
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır? İnstagram Hesabım Kapatıldı Nasıl Açılır? Hesabım İnstagram Tarafından Kapatıldı Nasıl Açılır? İnstagram tarafından kapatılan hesaplar nasıl açılır? İnstagram hesabıma ulaşamıyorum nasıl açılır? İnstagram hesabım devre dışı bırakıldı nasıl açılır?

Kapatılan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Hesabınız İntagram yetkilileri tarafından kapatıldı ise eğer bu hesabı tekrar geri almanız mümkündür. Hesapta bulunan bilgiler ile kimlik bilgileriniz uyuştuğu takdirde gerekli itirazlar yapılarak İnstagram tarafından kapatılan hesap tekrar geri alınabilir. Öncelikle kapatılan instagram hesabını geri almanız için göndereceğiniz forma ulaşmak için BURAYA TIKLAYIN!

Linke giriş yaptıktan sonra açılan sayfada İnstagram Hesabım Donduruldu başlığı altında bir form ile karşılaşacaksınız. Açılan formda bu hesap bir işletmeyi bir ürünü veya hizmetimi temsil ediyor? sorusuna doğru cevap vermeniz gerekiyor. İşletme hesabı ise eğer işletme bilgileri vergi levhası v.b. , kişisel hesap ise eğer kimlik bilgileri gibi belgeler istenebilmektedir. Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soy adınız bölümüne harfiyen doğru bilgileri giriş yapmanız gerekiyor. Hesaptaki bilgiler ile kimlik bilgileri uyuşmadığı takdirde olumsuz yanıt alabilirsiniz. İnstagram Kullanıcı Adınız bölümüne kapatılan hesabınızın kullanıcı adını yazarak, hemen altında yer alan E-posta Adresiniz bölümüne ise kapatılan instagram hesabınıza kayıtlı olan mail adresini yazmanız gerekiyor. Son olarak ülke bilgisini giriş yaparak en altta yer alan Gönder butonuna tıklayıp formu gönderiyoruz.

kapatılan-instagram-hesabi-nasil-acilir

 

İnstagram göndermiş olduğunuz bilgileri inceleyerek, hesapta yer alan bilgiler ile kimlik bilgileriniz uyuştuğu takdirde topluluk kurallarını ihlal etmediyseniz eğer tarafınıza aşağıda yer aldığı şekilde bir mesaj göndererek hesabın açılmasını sağlayabilir. Gelen mesajdan sonra kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizde herzaman giriş yaptığınız cihaz üzerinden instagram hesabınıza giriş gerçekleştirebilirsiniz.

kapatilan-instagram-hesabi-nasil-acilir-2

 

[ilgiliicerik icerik_id=”2088″]

Hesaptaki bilgiler ile kimlik bilgileriniz uyuşmuyorsa veya hesapta yer alan bilgilerde yanlışlık olduğu takdirde yukarıda yer alan form gönderildiği üzre, olumsuz yanıt gönderimi sağlanabiliyor. Topluluk kuralları ihlali veya hesaptaki bilgiler ile kimlik bilgilerinin uyuşmaması durumunda hesaba olumsuz yanıt gönderilebilmektedir.Bununla alakalı yapılacak işlemler şunlardır, İnstagram yardım merkezine yeniden bir form göndermek veya farklı bir hesap üzerinden Sorun bildir formu yöntemiyle İnstagram Yardım merkezine form göndermek olacaktır.

instagram-hesabim-kapatildi-nasil-acilir-3

Ayrıca İnstagram Hesap Kurtarma hakkında ilgili makalemizi inceleyerek detaylı çözüme ulaşabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. zeynep dedi ki:

  çalınan hesabı kurtarma yok lutfen donus yapın bana senelerdr kullandıgım hesap lutfen ya

 2. Ekrem dedi ki:

  Bana yardımcı olabilirmisiniz

  1. Erbay dedi ki:

   Tabi ki, sorunu daha detaylı aktarırsanız yardımcı olmaya çalışalım ?