Reddit Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

06.03.2018
25
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Reddit Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

Reddit Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Reddit Hesap açmamıyorum, Reddit hesap nasıl açabilirim? Reddit profil açma, Reddit hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? Reddit üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim? Reddit hesap oluşturma, Reddit Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır?

Reddit Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

Reddit, bir sosyal paylaşım haber sitesidir. Reddit’i kullanıcıları kendi içeriklerini , verilerini siteye yükleyebilme veya link paylaşabilme yetkisine sahiptirler. Ayrıca içeriklerinizin, verilerinizin hakkında yorum yapabilirler ve yukarı – aşağı butonları sayesinde içerikleri oylama yapabilirler. Reddit 2005 yılında kurulan , 2008 yılında açık kaynak koduna geçti ve 2010 yılından bu zamana kadar 3,99 Dolar üyelik ücreti istiyor. Günümüzde reddit yaklaşık olarak 250 milyon kullanıcı sayısına ulaşmış durumdadır.

Reddit hesabı açabilmek için bilgisayardan yada mobil cihaz üzerinden boş bir internet sayfası açarak arama moturuna Reddit Kaydol yazarak aratma yapıp ilerliyoruz.reddit-kaydolReddit kaydol yazıp aratma yaptıktan sonra sayfanın en üstünde yer alan ve resimde de görüldüğü üzere reddit.com: sign up or log in sayfasına giriş yapıp devam ediyoruz.reddit-hesap-olusturma

reddit.com: sign up or log in sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan bölümde Reddit kaydol veya giriş yap bölümü gelecektir. Reddit kaydol ekranına gelmek için BURAYA TIKLAYIN!  bölümü üzerinden kaydolma kısmına gelebilirsiniz. Yeni hesap yarat  kısmının alt tarafında yer alan bölümleri doldurarak hesap oluşturma işlemini gerçekleştireceğiz. Kullanıcı adını seç bölümüne hesap üzerinde kullanmak istediğiniz kullanıcı adını belirliyorsunuz. Alt kısmında şifre – şifreyi tekrarla  bölümünden reddit hesabınıza şifre belirliyorsunuz. Son olarak E-posta bölümüne ise aktif kullandığınız herhangi bir hesaba kayıtlı olmayan e-posta adresi yazarak gerekli alanları eksiksiz bir şekilde dolduruyoruz. Alt kutucuklarda cihazın hesabı hatırlamasını istiyorsanız eğer beni hatırla kısmını işaretleyebilirsiniz. email me updates (bana güncellemeleri bildir) bölümünden ise güncellemelerin bildirilmesini istiyorsanız bu kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Bütün işlemleri yaptıktan sonra reddit hesabınızı Kaydol butonuna basarak oluşturuyoruz. reddit-hesap-acmaBütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip reddit hesabınızı açtıktan sonra kendi içeriklerinizi  , verilerinizi siteye yükleyerek aynı zaman da  link paylaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.