Snapchat Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

03.03.2018
70
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Snapchat Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

Snapchat Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Snapchat Hesap açma, Snapchat Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır? Snapchat profil açma, Snapchat hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? Snapchat üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim? Snapchat hesap oluşturma, Snapchat hesap nasıl açabilirim?

Snapchat Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

Snapchat, kullanıcıların fotoğraf çekebildikleri, video çekebildikleri, bunların üzerine çeşitli efektler yaparak  not ekleme imkanı olan ve tüm bunları belli bir süreliğine paylaştıkları (1-10 sn.) bir sosyal mesajlaşma , paylaşım  ağıdır. Snapchat’in diğer mesajlaşma sosyal paylaşım uygulamalarından  en büyük farkı ise gönderdiğiniz fotoğrafların ve belirli bir süre sonra kendisini yok etmesidir. Snapchat kullanıcılarının yaklaşık olarak yüzde 70’ini kadın kullanıcıların oluşturduğu bir ortamda, kalan yüzde 30’luk dilimde  erkekler Snapchat’i tercih ediyor.

Snapchat hesabı oluşturabilmek için mobil cihazınızdan yada tabletinizden (Apple / Android)  Playstore veya Appstore  giriş yaparak arama bölümüne Snapchat yazarak  arama gerçekleştiriyoruz. Gelen bölümde uygulama olarak snapchat seçip indirme bölümüne giriş yapıyoruz. Bu bölümde yükle tıklayıp uygulamayı indiriyoruz.1-snapchat-hesap-acma

Snapchat uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya tıklayıp içeriğine giriş yapıyoruz. Açılan bölümde oturum aç butonunun hemen altında yer alan Kaydol butonuna tıklayıp ilerliyoruz.

2-snapchat-hesap-olusturma

 

Kaydol butonuna tıkladıktan sonra Adın ne? bölümünün hemen altında yer alan Ad kısmına kullanmak istediğiniz isminizi yazıyorsunuz, ad bölümünün altında yer alan Soyad kısmına ise soyisminizi yazarak en altta bulunan Kayıt Ol & Kabul Et bölümüne tıklayıp  ilerliyoruz. Bu kısımda kullanım koşulları ve gizlilik politikası bölümünden  neyleri onaylayıp kabul ettiğinize dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

3-snapchat-kisisel-profil-acma

Kayıt Ol & Kabul Et butonuna tıklayıp ilerledikten sonra  Doğum günün ne zaman? kısmına ise doğum tarihinizi alt bölümde belirleyip Devam butonunan dokunup ilerliyoruz.


4-snapchat-kisisel-profil-olusturma

Devam et butonuna bastıktan sonra karşınıza gelen ekranda  Bir kullanıcı adı seç kısmı gelecektir bu kısımdan snapchat üzerinde görünecek kendinize ait bir kullanıcı adı belirleyip Devam ediyorsunuz.

 

5-snapchat-kisisel-hesap-acma

Kullanıcı adını belirleyip devam ettikten sonra açılan bölümde Bir şifre belirle ekranı gelmektedir buraya snapchat hesabınıza ait şifre belirleyip Devam ediyoruz

 

6-snapchat-kisisel-hesap-olusturma

Snapchat hesabınıza şifre belirledikten sonra karşınıza Email adresin ne? bölümü gelecektir. Buraya aktif kullanmış olduğunuz şifresini bildiğiniz email adresi yazıyoruz . Eğer email adresiniz bulunmuyorsa altında yer alan Telefon numaranla kayıt ol kısmı üzerinden telefon numaranızlada kayıt olup Devam ediyorsunuz.

7-snapchat-sifre-degistirme

 

Email adresinizle kayıt olduktan sonra karşınıza Cep telefonu numaran ne?  bölümü gelecektir buraya aktif kullandığınız cep telefon numaranızı yazıp Devam ediyorsunuz.

8-snapchat-eposta-adresi-kaydetme

Cep telefon numaranızı yazıp devam ettikten sonra  Robot olmadığına inanmamız lazım bölümü üzerinden çıkan soruyu görsellere göre seçip Devam ediyoruz.

 

9-snapchat-cep-telefon-numarasi-kaydetme

Son olarak Arkadaşlarını bul gelecektir burdan devam edip snapchat üzerinde arkadaşlarınızı bulup devamında arkadaşlık kurabilirsiniz.

10-snapchat-resim-degistirme

Bütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip snapchat hesabınızı açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.