Swarm Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

14.03.2018
39
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Swarm Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

Swarm Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Swarm Hesap açma, Swarm hesap nasıl açabilirim? Swarm profil açma, Swarm hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? Swarm üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim? Swarm hesap oluşturma, Swarm Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır? Swarm kişisel hesap nasıl açılır?

Swarm Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

Swarm kullanıcıların ücretsiz olarak kullandığı ve yer bildirimi yapmasına olanak tanıyan sosyal medya uygulamasıdır. Foursquare‘in sahibi olduğu uygulama önceleri senelerde Foursquare ismiyle hizmet verirken, ardından biraz daha yükselerek yer bildirimi uygulama olarak Swarm‘ı ortaya çıkardı. Swarm uygulamasıyla bulunduğunuz yeri bildirerek, yakınınızdaki arkadaşlarınızı bulup onlarla iletişime geçebilmeniz mümkün. Arkadaşlarınızın nerede olduklarını merak ediyorsanız ya da bulunduğunuz bölgeye hangi arkadaşlarınız yakın bilmek istiyorsanız Swarm sayesinde, uzaklık mesafesine kadar kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Swarm hesabı oluşturabilmek için mobil cihazınızdan yada tabletinizden (Apple / Android)  Playstore veya Appstore  giriş yaparak arama bölümüne Swarm yazarak  arama gerçekleştiriyoruz. Gelen bölümde uygulama olarak Swarm seçip indirme bölümüne giriş yapıyoruz. Bu bölümde yükle‘ye tıklayıp uygulamayı indiriyoruz.

swarm-hesap-acma

Swarm uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya tıklayıp içeriğine giriş yapıyoruz. Açılan bölümde Facebook hesabınız varsa eğer facebook hesabınızla kaydolabiliyorsunuz.  Facebook hesabınızla kaydolmak istemiyorsanız eğer alt kısımda yer alan E-posta ile kaydolun seçeneğine tıklayıp kaydolacağımız bölüme giriş yapıyoruz.

swarm-hesap-olusturma

E-posta ile kaydolun seçeneğine giriş yaptıktan sonra karşınıza bilgilerinizi giriş yapabileceğiniz forma geliyoruz. Kaydol kısmının hemen altında Ad kısmına isminizi yazıyorsunuz, ad bölümünün yan tarafında yer alan Soyad kısmına ise soyisminizi yazarak devam ediyoruz. E-posta Adresi kısmına aktif kullanmış olduğunuz şifresini bildiğiniz email adresi yazıyorsunuz. Devam edecek olursak Bir Şifre seç  kısmına hesabınızda kullanmak istediğiniz şifrenizi yazıp bir alt kısma geçiyoruz. Doğum günü bölümüne doğum tarihinizi yazarak alt tarafında yer alan bölümde Cinsiyet seçip devam ediyorsunuz. Telefon numarası (isteğe bağlı)  kısmına  telefon numaranızı kaydederekte devam edebilirsiniz tabiki isteğe bağlı bir durumdur. Bütün işlemler tamamlanmış olup kaydolmak için gerekli form doldurulmuştur bu aşamada.

swarm-kisisel-profil-olusturmaBütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip swarm hesabınızı açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.