Tumblr Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

17.03.2018
32
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Tumblr Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım)

Tumblr Hesap Oluşturma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Tumblr Hesap açma, Tumblr hesap açamıyorum nasıl açabilirim? Tumblr Hesap Oluşturma işlemi nasıl yapılır? Tumblr profil açma, Tumblr hesabı açarken nelere dikkat edilmelidir? Tumblr üzerinden kişisel profil nasıl oluşturabilirim? Tumblr hesap nasıl açabilirim?

Tumblr Hesap Oluşturma (Resimli Anlatım) işlemi gerçekleştirebilmek için makalemizin devamdaki adımları uygulayıp konuyla alakalı ilerleme yapabilirsiniz.

Tumblr David Karp tarafından 2007 kurulmuş olan sosyal ağ ve blog sitesidir. 2013 yılında Yahoo tarafından satın alınan Tumblr, 2015 yılında en hızlı bir şekilde büyüyen sosyal medya sitesi haline gelmiştir.“Milyonlarca insan yaptığı, bulduğu, sevdiği, düşündüğü veya oluşturduğu şeyleri paylaşıyor” sloganıyla yola çıkan Tumblr internet dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiş, bu kapsamda başarılı bir sosyal ağ sitesidir. Günümüzdeki Tumblr kullanıcı sayısı 140 milyondan fazladır.

Tumblr profili açabilmek için bilgisayardan yada mobil cihaz üzerinden boş bir internet sayfası açarak arama moturuna Tumblr Kaydol yazarak aratma yapıp ilerliyoruz.
tumblr-hesap-olusturma

Tumblr kaydol yazıp aratma yaptıktan sonra sayfanın en üstünde yer alan ve resimde de görüldüğü üzere Kaydol | Tumblr sayfasına giriş yapıp devam ediyoruz.tumblr-kaydol

Kaydol | Tumblr sayfasına giriş yaptıktan sonra Tumblr. kaydolmak için Başla butonuna basıp kaydolacağınız ve bilgilerimizin girişini yapacağınız alana geliyoruz.

tumblr-kisisel-profil-acma

Tumblr bölümünde başla butonuna bastıktan sonra E-posta  kısmına  ise aktif kullandığınız herhangi bir hesaba kayıtlı olmayan e-posta adresi yazarak ilerliyoruz. Tumblr kaydol ekranına gelmek için BURAYA TIKLAYIN! bölümü üzerinden kaydolma kısmına gelebilirsiniz. Devamında yer alan Parola kısmına ise Tumblr hesabınıza şifre belirliyorsunuz. Son işlem olarak Kullanıcı adı bölümüne  Tumblr hesabınızda kullanacağınız kullanıcı adınızı belirleyerek Kaydol  butonuna basarak tumblr’a kaydolma işlemini tamamlıyorsunuz.

tumblr-hesap-acma

Bütün işlemleri makalemizde verilen şekilde gerçekleştirip Tumblr hesabınızı açtıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.