Üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu

14.02.2018
40
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu

Üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası nasıl çözülür? İnstagram Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası alıyorum ne yapabilirim? İnstagram hesabıma uygulama üzerinden giriş yapamıyorum? İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum? İnstagram Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür? İnstagram Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hesabıma giriş yapamıyorum?

İnstagram’da kullanıcılar için en çok yaşanan problemlerden biri ise “Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” hatasıdır. İnstagram kullanıcıları mobil cihazlar üzerinden farklı instagram hesaplarına geçiş yaptıklarında veya instagram hesabından çıkış yapıldığı takdirde, tekrar giriş yapılmak istendiğinde bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası aldıysanız eğer artık kullandığınız o cihazda İnstagram uygulaması üzerinden hesabınıza kesinlikle giriş yapamazsınız. Yaşadığınız bu problemin çözülebilmesi için bu hatayı aldıktan sonra hemen altında yer alan Yok Say butonuna dokunarak, gelen uyarıyı kapatıp mobil cihazınızda bulunan internet tarayıcısı (google, google chrome, internet v.b.) veya bilgisayar üzerinden İnstagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

instagram-uzgunuz-isteginizle-ilgili-bir-sorun-olustu

Mobil cihazın google sayfası üzerinden instagram.com yazarak İnstagram ana sayfasına giriş yaptıktan sonra kullanıcı bilgilerinizi giriş yaparak giriş yapabileceğiniz ekran gelecektir. Açılan sayfada Giriş Yap butonuna dokunarak sorun yaşadığınız instagram hesabının bilgilerini yazıp hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

instagram-giris-yapamiyorum

İnstagram hesabınıza tarayıcı üzerinden giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlem mobil instagram uygulaması üzerinden yaşadığınız hatayı İnstagram yardım merkezine bildirmek olacaktır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ en altta yer alan profil simgesine tıklayarak açılan sayfada sol en üstte yer alan ayarlar butonuna tıklayıp İnstagram hesap ayarları sayfasına giriş yapıyoruz.

instagram-hesabima-giris-yapamiyorum

İnstagram hesap ayarları sayfasına giriş yaptıktan sonra Profili Düzenle bölümünü görecektir. Bu bölüm içerisinde en alta doğru indiğinizde Çıkış Yap butonunun hemen üzerinde yer alan Sorun Bildir butonuna tıklayarak “Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatasının çözülebilmesi için bu durumu İnstagram yardım merkezine iletebilirsiniz.

instagram-uygulama-uzerinden-giris-yapamiyorum

Sorun Bildir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza küçük pencere içerisinde Sorun Bildir sayfası gelecektir. Bu bölümde açıklama yazacağınız bir alan ve ayrıca yaşamış olduğunuz hatanın ekran görüntüsünü yükleyebileceğiniz seçenekler vardır. Sorun bildir ekranı içerisinde Ne olduğunu kısaca açıkla. bölümüne kısaca “İnstagram hesabıma giriş yapmak istediğimde “Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu.” hatası alıyorum. Bu sorunu sadece mobil cihazımda uygulama üzerinden yaşıyorum.”  şeklinde bir açıklama yazarak almış olduğunuz hatanın ekran resmini çekip Görüntü Ekle butonuna tıkladıktan sonra bu hata sayfasının ekran resmini de yükledikten sonra sol en altta yer alan Şikayeti Gönder butonuna basıp ilgili şikayeti İnstagram Yardım Merkezi’ne gönderebilirsiniz.

instagram-uzgunuz-isteginizle-ilgili-sorun-olustu-ne-yapabilirim

Konuyla alakalı şikayetinizi İnstagram Yardım Merkezi’ne gönderdikten sonra, giriş yapmış olduğunuz hesapla beraber mobil cihazınız İnstagram tarafından incelenerek, buna istinaden uygulama güncellemesi veya hesap senkronizasyonu ile ilgili işlemler sağlandıktan sonra İnstagram tarafından en geç 10-15 gün içerisinde bu probleminiz çözülecektir.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.