Facebook Sınırsız Doğum Tarihi Değişikliği

telegram-logo1
facebook-dogum-tarihi-degistirme

Facebook doğum tarihi değişikliği nasıl yapılır? Facebook doğum tarihini değiştiremiyorum? Facebook doğum tarihini belirlerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Facebook doğum tarihi değiştirme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Facebook doğum tarihini değiştirirken yaşanan sorunlar nelerdir? Facebook doğum tarihi nasıl değiştirilir?

Facebook’da doğum tarihi değişikliği sadece gerçek doğum tarihine sahip olmayan veya farklı olarak doğum tarihlerinde yanlışlık olan v.b. durumlar için geçerlidir. Facebook’da bulunan doğum tarihinin önemi, kullanmış olduğunuz bilgilerin gerçek bilgiler olmasıdır.Hesapta bulunan bilgiler ile kimlik üzerinde bulunan bilgilerinizin aynı olması Facebook hesabınızda herhangi bir problem yaratmayacaktır. Facebook’da sınırsız doğum tarihi değişikliği yapabilmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ! Linke tıklarken problem yaşıyorsanız eğer aşağıdaki resimde bulunan adres linkini tarayıcınızın adres satırınıza yazarak da ulaşabilirsiniz.

2-facebook-dogum-tarihi-nasıl-degistirilir

Sayfaya giriş yaptıktan sonra Doğum Tarihini Değiştirme Talebi sayfası açılacaktır. Açılan sayfada dikkat etmeniz gerekenler Facebook hesabınızın gerçek adınızı ve doğum tarihinizi içermesi gerekmektedir. Doğru olmayan bilgilerle açılan hesapların durdurulabileceği veya kapatılabileceği bilgisi aktarılıyor.Doğum tarihinizi kimlik üzerinde bulunan bilgilere göre belirledikten sonra hemen altında bulunan Bu Değişikliğin Nedeni bölümü üzerinden Bu benim gerçek doğum tarihim seçeneğini belirleyip formu tamamlayabilirsiniz.

1-facebook-dogum-tarihi-degisikligi

Gerekli alanları gerçek bilgilerinize göre doldurduktan sonra yapmanız gereken tek işlem Gönder butonuna basmaktır. Gönder butonuna bastıktan sonra doldurmuş olduğunuz form, Facebook tarafına gönderilecektir.Form gönderildikten sonra belirli bir değerlendirme süreci olup konuyla alakalı değişikliğin onaylanması için cevap beklemeniz gerekiyor.

youtubelogo
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • İlqar
  10 ay önce

  İlqar Ələsgərov isimli sayfama giriş yapamiyorum lütfən yardımçı olun.sorun yaziyorki yaşım çok az.benim doğum tarihim 16.05.1990 dir.lutfən yardım edin.

  yorum beğen
 • Kemal
  12 ay önce

  Hesabim kapatilmamali itiraz ediyorum

  yorum beğen