Facebook Sınırsız Doğum Tarihi Değişikliği

15.12.2017
62
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Facebook Sınırsız Doğum Tarihi Değişikliği

Facebook doğum tarihi değişikliği nasıl yapılır? Facebook doğum tarihini değiştiremiyorum? Facebook doğum tarihini belirlerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Facebook doğum tarihi değiştirme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Facebook doğum tarihini değiştirirken yaşanan sorunlar nelerdir? Facebook doğum tarihi nasıl değiştirilir?

Facebook’da doğum tarihi değişikliği sadece gerçek doğum tarihine sahip olmayan veya farklı olarak doğum tarihlerinde yanlışlık olan v.b. durumlar için geçerlidir. Facebook’da bulunan doğum tarihinin önemi, kullanmış olduğunuz bilgilerin gerçek bilgiler olmasıdır.Hesapta bulunan bilgiler ile kimlik üzerinde bulunan bilgilerinizin aynı olması Facebook hesabınızda herhangi bir problem yaratmayacaktır. Facebook’da sınırsız doğum tarihi değişikliği yapabilmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ! Linke tıklarken problem yaşıyorsanız eğer aşağıdaki resimde bulunan adres linkini tarayıcınızın adres satırınıza yazarak da ulaşabilirsiniz.

2-facebook-dogum-tarihi-nasıl-degistirilir

Sayfaya giriş yaptıktan sonra Doğum Tarihini Değiştirme Talebi sayfası açılacaktır. Açılan sayfada dikkat etmeniz gerekenler Facebook hesabınızın gerçek adınızı ve doğum tarihinizi içermesi gerekmektedir. Doğru olmayan bilgilerle açılan hesapların durdurulabileceği veya kapatılabileceği bilgisi aktarılıyor.Doğum tarihinizi kimlik üzerinde bulunan bilgilere göre belirledikten sonra hemen altında bulunan Bu Değişikliğin Nedeni bölümü üzerinden Bu benim gerçek doğum tarihim seçeneğini belirleyip formu tamamlayabilirsiniz.

1-facebook-dogum-tarihi-degisikligi

Gerekli alanları gerçek bilgilerinize göre doldurduktan sonra yapmanız gereken tek işlem Gönder butonuna basmaktır. Gönder butonuna bastıktan sonra doldurmuş olduğunuz form, Facebook tarafına gönderilecektir.Form gönderildikten sonra belirli bir değerlendirme süreci olup konuyla alakalı değişikliğin onaylanması için cevap beklemeniz gerekiyor.

Yönetici | Owner | Teknoloji Devri |
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Kemal dedi ki:

  Hesabim kapatilmamali itiraz ediyorum

 2. İlqar dedi ki:

  İlqar Ələsgərov isimli sayfama giriş yapamiyorum lütfən yardımçı olun.sorun yaziyorki yaşım çok az.benim doğum tarihim 16.05.1990 dir.lutfən yardım edin.

 3. Ahmet yıldırım dedi ki:

  Facebook giriş giremiyorum Facebook kapandı ama giriş yapamıyorum eşine kredi çıkıyor doğum tarihi bilmiyorum

 4. Hatun dedi ki:

  Doğum günün kutlu